Firma M&W Construction zajmuje się produkcją nowoczesnych obiektów modułowych: pawilonów oraz kontenerów. Są to konstrukcje wykonane z najwyższej jakości materiałów, przy szczególnej uwadze poświęconej wykończeniu, dzięki czemu stanowią rozwiązanie nie tylko trwałe, ale także stylowe. Wieloletnie doświadczenie w branży pozwoliło nam opracować najlepsze rozwiązania, które są w stanie spełnić oczekiwania Klientów pod każdym względem.

 

pawilon modułowy

Wykorzystujemy prefabrykowane moduły, które sprawiają, że można tworzyć obiekty w dowolnych konfiguracjach. Zapewnia to szybkość montażu i demontażu, umożliwia również rozbudowę konstrukcji. Tworzone przez nas obiekty ze względu na swoją uniwersalność sprawdzają się doskonale w charakterze pawilonów handlowych lub gastronomicznych.

Można je wykorzystywać jako obiekty tymczasowe – doświadczenie pozwala nam zapewnić, że są niezawodne w roli biur sprzedaży mieszkań, przy czym można z nich korzystać przy dużej ilości inwestycji.

Nasze produkty tworzymy z wykorzystaniem konstrukcji stalowej, zabudowanej za pomocą płyty warstwowej o rdzeniu z poliuretanu, styropianu lub wełny mineralnej. Korzystamy także z nowoczesnych elewacji, w tym paneli alucobond lub żaluzyjnych czy ozdobnych profili falistych. Dzięki temu konstrukcje posiadają wysokie walory estetyczne.

pawilon biurowy

Poza atrakcyjnością wizualną nasze kontenery socjalne i biurowe oraz pawilony cechują się bardzo wysoką izolacją termiczną oraz akustyczną. Nie tylko sprawia to, że są rozwiązaniem energooszczędnym, o niskich kosztach eksploatacji, ale także wpływa na ich funkcjonalność i wygodę użytkowania.

W naszej ofercie znajdują się zarówno pawilony gastronomiczne, handlowe i biurowe do samodzielnej adaptacji, jak i konstrukcje, w których wykonujemy pełne wykończenie, kierując się wymaganiami i wskazówkami Klienta. Dzięki temu możemy zaproponować opcję, która będzie najlepiej odpowiadała zapotrzebowaniu.

Przy wyposażeniu naszych konstrukcji korzystamy z doskonałej jakości elementów małej architektury, takich jak:

  • suche zabudowy z płyt kartonowo-gipsowych,
  • ścianki działowe z płyt kartonowo-gipsowych,
  • sufity podwieszane, kasetonowe, siatkowe, stalowe oraz z płyt kartonowo-gipsowych,
  • ceramika oraz gresy.

Uzupełnieniem naszej rozbudowanej oferty są mniejszych rozmiarów kioski, które powstają przy wykorzystaniu najlepszych, nowoczesnych rozwiązań. Stanowią produkt uniwersalny, o wielu zastosowaniach w różnych branżach. Spełniają wszystkie standardy budowlane, a także wymogi architektoniczne, dzięki czemu mogą być swobodnie wykorzystywane. Zapewniamy doskonały stan techniczny, a także wysoką estetykę naszych obiektów. Nasze kioski montuje się łatwo i szybko, dzięki czemu ich zakup nie wiąże się z dużymi kosztami realizacji. Są to konstrukcje idealne na kioski gastronomiczne czy handlowe, wykorzystywane przy miejskich ulicach, a także podczas targów i eventów.

Zachęcamy do kontaktu z naszymi fachowcami, którzy chętnie odpowiedzą na każde pytanie.